GİZLİLİK

RENASANS müşterilerinden, ilgili mevzuat çerçevesinde zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında, yalnızca vermeyi hedeflediği en iyi hizmet sağlamak amacı ile gerekli olduğu düşündüğü bilgileri toplamaktadır. Toplanan müşteri bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması Renasans Danışmanlık olarak bizim temel politikamız & yaklaşımımızdır.
RENASANS kişisel bilgilerinizi ( T.C.K Kimlik No, Kredisinin durumu, adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) imzalı onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece diğer firmalara ve kişilerle paylaşmaz. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmakta ve çalışmış olduğumuz bankalar dışında hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılmamaktadır.
Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının tespit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir. Müşteri bilgileri, sadece müşteri talepleri doğrultusunda diğer kurumlarla imzalı izni ile paylaşılabilir.
RENASANS bir FİNDEX üyesidir. Diğer bağlı web sitelerinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.